Zdravo! Moje ime je Tara. Tražim posao čuvanja kućnih ljubimaca,šetnje i dresure u Beogradu. Završavam VSK i upoznata sam sa psima.
Jako volim pse, ali do sad nisam imala mogućnosti da radim sa drugim psima sem sa svojima. Vašim psima mogu da pružim šetnje sa dosta ljubavi i pažnje, takođe mogu da radim sa njima i da ih upoznam sa osnovama socijalizacije. Još uvek nisam dovoljno obučena za teške i zahtevne treninge, ali sam uvek tu da pružim osnovu (sedi, lezi, daj šapu, glas, hodanje uz nogu i socijalizacija sa drugim životinjama)…Takođe vlasnicima mogu da dajem savete šta god ih interesovalo oko psa. Nadam se da sam dovoljno objasnila o sebi i svom znanju, očekujem vaš poziv na druženje, čuvanje i pružanje znanja i dostaaaaaaaa ljubaviiiiiii❤️🐾
