Pozdrav, profesor sa višegodišnjim iskustvom i najrazličitijim spektrom inofrmatičkih predmeta koje predaje stoji vam na usluzi kako biste što lakše savladali gradivo i položili ispite ili kontrolne u srednjoj školi. Časovi se održavaju na srpskom ili engleskom jeziku.
Primarno se bavim veštačkom inteligencijom, te je Python nešto što najčešće koristim, ali pored toga se bavim i Javom. Imam iskustva u sledećim tehnologijama:
- Postgre
- Snowflake
- Spring framework
- NodeJS
- TypeScript
- Angular framework
- Bash
- PHP
- MongoDB
- SQL
- Azure
što ne znači da me ne možete kontaktirati i za druge tehnologije. Svaku vrstu problema koji imate prilikom učenja savladaćemo zajedno tako što pre svakog časa prilagodim gradivo, kao i pristup svakom kandidatu (osnovci, srednjoškolci i studenti).
Čas traje 1.5h i cena je 30€. Mesto održavanja časova je predmet dogovora, dostupna je moja kancelarija opremljena sa najboljom računarskom opremom i više ekrana, ali moguć je i dolazak na adresu.
